+90 (212) 245 16 12 | +90 (212) 245 19 84 info@ertagumrukleme.com

ERTA Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti.

Şirketimiz 1983 yılında kurulmuş olup, 4458 saylı gümrük kanununun yürürlüğe girmesiyle birlikte ERTA GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD. ŞTİ. adını almıştır.
Merkezi İstanbul Küçükçekmece Sefaköy’de, kendi mülkümüzde olan şirketimiz, bütün sınır kapıları dahil Türkiye’nin her bölgesinde kendi personeli ile hizmet sunabilme imkanına sahip olmuştur.
ERTA GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ, konularında uzman ve deneyimli çalışanlarıyla, bilişim-teknoloji, havacılık, otomotiv, tekstil, gıda, makine, ilaç, kimya dahil bütün sektörlerde, Türkiye’nin önde gelen kurum ve kuruluşlarına, kanun ve yönetmelikler çerçevesinde profesyonel hizmetler sunmaya ve çözümler üretmeye devam etmektedir.

Zamanında Hizmet

Erta Gümrük Müşavirliği adı altında sadece sahip oldukları müşterilerine değil, zamanında kusursuz ve beklentilerin üzerinde bir hizmet vermeye çalışmaktayız.

Aile Şirketi

Şirketimiz, yönetim kurulu başkanımız Nadir Kurdoğlu’nun 30 yıllık devlet geleneği anlayışının katkılarıyla da, kurulduğu günden bu yana istikrarlı bir büyüme kaydetmiştir

Çözüm Odaklı

ERTA GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ, konularında uzman ve deneyimli çalışanlarıyla, bütün sektörlerde, Türkiye’nin önde gelen kurum ve kuruluşlarına, kanun ve yönetmelikler çerçevesinde profesyonel hizmetler sunmaya ve çözümler üretmeye devam etmektedir

Hızlı ve Sistemli

Gümrük müşaviri, gümrük müşavir yardımcıları,operasyon ve saha elemanları ile birlikte kendi bünyemizde istihdam ettiğimiz motorlu ve arabalı kuryelerden oluşan personelimiz ile gümrüklerde zaman kaybı olmaksızın hizmet vermekteyiz.

MİSYONUMUZ

Deneyimli ve uzman kadromuzla, müşteri memnuniyeti odaklı katma değerli hizmet üretip geliştiriyoruz. Kişi ya da kurumlara fark yaratırken, çalışanların sağlığına ve iş güvenliğine önem vermekteyiz. Gümrük müşaviri, gümrük müşavir yardımcıları,operasyon ve saha elemanları ile birlikte kendi bünyemizde istihdam ettiğimiz motorlu ve arabalı kuryelerden oluşan personelimiz ile gümrüklerde zaman kaybı olmaksızın hizmet vermekteyiz.

  • İhracat 80% 80%
  • İthalat 60% 60%
  • Uluslararası ve İç Nakliye 75% 75%
  • Danışmanlık 90% 90%

VİZYONUMUZ

Önce insan olmak ve müşteri memnuniyetini ön  planda tutarak, yasal mevzuata uygun, hızlı güvenilir ve kaliteli hizmetler sağlamak. Biz, ERTA Gümrük Müşavirliği olarak işlemlerinizin hızlı, kaliteli ve sistemli olması için çalışmaktayız ve çalışmaya devam edeceğiz. Yaşanan bürokrasiyi siz müşterilerimize ne kadar az yansıtırsak o kadar nitelikli hizmet verileceğinin bilinciyle hareket etmekteyiz.